Moderní kuchyně - fotogalerie a inspirace

1 - 2 - 3 - 4 - 5 následující >

1 - 2 - 3 - 4 - 5 následující >
Akce na kuchyně - sleva 25%

Moderní kuchyně

Moderní kuchyně bourají hranice tradičního pojetí, otevírají nové obzory a možnosti. Příznivci módních trendů jsou jiní, mají odvahu realizovat věci netradičně, vítají inovace a nekonvenční zpracování. Umí se obklopit nevšedním materiálem či zcela neobvyklou barevnou kombinací.

Z těchto důvodů spolupracujeme s předními světovými designéry a designovými studii jako například Karim Raschid, Pininfarina, Ora Ito a dalšími. I díky tomu jsme získali mnoho ocenění za design jako například Shop Retail Design Award, Red Dot , Plus X Award atd.

Moderní kuchyně se vyznačují mimo jiné i svoji jednoduchostí a čistou linií,kladou důraz na reprezentaci a prestiž. Mnoho lidí se může domnívat, že moderní pojetí je otázkou vysoké ceny. Nemusí tomu tak být,  změnou dispozice, či  odvážnější barevnou kombinací dokážeme  i za použití tradičních materiálů  dosáhnout efektu, který Vám z Vašeho domova vytvoří designový skvost určený pro katalog moderních kuchyní. Máte-li chuť vyzkoušet bydlení v moderním prostředí, podělte se s námi o své vize  či myšlenky, pomůžeme Vám je zrealizovat, neboť my moderně uvažovat umíme.