Rustikální kuchyně - fotogalerie a inspirace

Akce na kuchyně - sleva 25%

Rustikální kuchyně

Rustikální styl kuchyně v posledních letech získává mohutně na oblibě. Působí velmi příjemně, voní dřevem, kouskem historie a přemění Váš dům či byt ve skutečně útulný a teplý domov.

Rustikální kuchyně jsou propracované do posledního detailu a pečlivě dbají na svůj tradiční styl, který překonává všechny módní trendy. I přes svůj opakující se a velmi typický design, se vyznačují rustikální kuchyně  stále mladým a svěžím dojmem. Lze je velmi vhodně kombinovat s okolním prostorem a hodí se jak do venkovského stavení, bytu, rodinného domu, tak do luxusní rezidence.

Díky mnoha různým dekorům a prolisům dvířek lze vytvořit širokou plejádu variant, která uspokojí snad každého příznivce rustiku. Nejpoužívanější jsou bílé, vanilkové, dubové, třešňové a ořechové dekory, často se záměrně vytvořenou patinou.

I přes fakt, že se o těchto kuchyních tvrdí, že jsou venkovského stylu, tak jsme si jistí, že jsou vhodné i pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří mají smysl pro skutečně pěkný design. Nejeden kolega z našich řad má právě tuto kuchyni doma.