Proč si vybrat novou kuchyni od nás?


Nabízíme vám:

Kvalitu! Zaručujeme profesionalitu a dlouholeté zkušenosti. Kuchyním opravdu rozumíme, vyrábíme kuchyňské linky i spotřebiče již 60 let.

Výjimečný design! Design našich kuchyní je jedinečný. Spolupracujeme s nejlepšími designéry a designovými studií světa, jako jsou Pininfarina, Ora-ito a Karim Rashid.

Dostupnou cenu! U nás pořídíte kuchyňskou linku té nejvyšší kvality za dostupnou cenu. Protože patříme mezi největší výrobce kuchyní a kuchyňských spotřebičů v Evropě, jsme schopni u našich dodavatelů zajistit snížení ceny materiálu a dovolit si slevy promítnout do finální ceny Vaší nové kuchyně.

Komplexní servis! V případě, že si zvolíte pro realizaci kuchyňské linky naše kuchyňská studia, už se o nic nemusíte starat. Veškerý servis zajistíme my.
Kuchyňská studia Gorenje = vše pro Vaše kuchyně na míru.


Pro naše zákazníky je naprostou samozřejmostí, že zajistíme:

Zaměření kuchyně - Profesionální zaměření prostoru Vaší budoucí kuchyně na míru předejde mnohým problémům, které by mohly finální cenu kuchyně zbytečně prodražit.

Profesionální poradenství - Naši neustále školení návrháři Vás s jistotou a v pohodlí našich studií povedou po cestě návrhu Vaší budoucí kuchyně a neopomenou žádný důležitý detail.

Montáž a dopravu kuchyní - Vaši novou kuchyni na míru dopravíme k Vám domů a profesionálně nainstalujeme.

Záruční a pozáruční servis - Můžete si být jistí, že v případě jakýkoliv problémů s kuchyňskou linkou nebo kuchyňskými spotřebiči, Vám pomůžeme v rámci záručního i pozáručního období.

Možnost financování úvěrem - Pokud budete mít zájem, pomůžeme Vám novou kuchyni na míru financovat. Budete mít možnost výběru z několika finančních produktů, včetně nabídky s 0% navýšením.


Design Awards 2010

Touch of Light, design linky Karim Rashid pro Gorenje, získala zlatou cenu za Kuchyňské inovace roku v Design Awards 2010. Cenu převzal Karim Rashid v Londýně, 5.10. 2010.

Red Dot Design Award 2010

Plynový vařič MAGNA, navržený pro Gorenje, získal v roce 2010 jednu z nejprestižnějších cen Red Dot Design Award 2010, v kategorii „product design“.

Plus X Award

V květnu 2010 získala prestižní cenu "Plus X Award" v Německu Gorenje za design řady Gorenje Simplicity. Jednoduchá řada Simplicity vystihla nejlépe globální trend „jednoduchost v našem každodenním životě“.

Trusted brand 2010

Gorenje vyhrála 30.10.2010 prestižní cenu Trusted brand 2010, která se uděluje ve Slovinsku. Gorenje vyhrálo tuto cenu již po čtvrté v řadě a řadí se tak jednoznačně k nejdůvěryhodnějším značkám.